אתם נמצאים רגע לפני תהליך השיפוץ או בדיוק בתחילתו ?

בטח אתם כבר מדמיינים את המטבח החדש וחדר השינה המפנק אך במקביל הראש לא מפסיק לחשוב, ממה מתחילים, ממה ניזהרים ואיך עוברים את השיפוץ כחוויה ולא כסרט רע.
 
בדיוק בשבילכם הכנתי את המדריך שיסביר איך לתכנן את השיפוץ שלכם כמו מקצוענים.

מה תגלו במדריך?

1. מהם סוגי השיפוץ השונים ומה ההבדלים ביניהם?
2. מהו סגנון העיצוב שלכם?
3. מהי פרוגרמה ולשם מה היא נדרשת?
4. מהי תכנית מדידה ולשם מה היא נדרשת?
5. מהו כתב כמויות ולשם מה הוא נדרש?
6. מהו לוח זמנים ומהם השלבים שהוא כולל?   
7. איך מכינים חוזה נכון לשקט הנפשי שלכם? 

מה תשיגו בעזרת המדריך ?

1. תדייקו את סוג השיפוץ שלכם.
2. תמפו את רשימת צרכים ושימושים.
3. תכינו חוזה מקצועי שייגן עליכם.
4. תשפצו לפי הסגנון העיצובי שלכם.    
5. תדעו מהם כלל אנשי המקצוע שיש לקחת בחשבון.    
6. תדייקו את תהליך התכנון לחסכון בכסף, זמן ואנרגיה.   
7. מיפוי שלבי הביצוע לתמחור עלויות השיפוץ. 

קצת עליי

אני שחר קיקו בוגר הטכניון בהצטיינות במגמת הנדסאי בניין , עוסק בתחום הבנייה מזה כ 7 שנים. התחלתי כמנהל עבודה בשיכון ובינוי ולאחר מכן כמנהל פרוייקטים עבור יזם בנייה בחיפה.
ניהלתי פרויקטים רבים המתפרסים על יותר מ- 15,000 מ"ר של בניה ושיפוצים. בכל עבודתי דגלתי לרדת לפרטים הקטנים, להקשיב ללקוח ולהבין איך לספק לו תוצאה אישית וייחודית. תכונה זו מלווה אותי לאורך כל חיי.
אל תחום עיצוב הפנים הגעתי מתוך אהבה לאנשים ומשיכה ליצירה וכשראיתי כמה העשייה שלי עושה טוב לאנשים חיפשתי לשלב בין הביצוע לעולם העיצוב ונרשמתי ללימודי עיצוב פנים בסטודיו b6.
הקמתי את הסטודיו שלי shahr kiko studio על מנת להעניק ללקוחותי מגוון פתרונות לשירותי עיצוב פנים יחודיים וחוויתיים אשר שמים דגש על איכות ללא פשרות .
אני מחובר לעיצוב המודרני, הנקי כזה שמאפשר שימוש בטכנולוגיות חדשות תוך שילוב חומרים יותר נועזים להגעת סינרגיה מדויקת, כך שתתקבל יצירה חד פעמית שמותאמת אישית ומציבה סטנדרט חדשני.
ספורט ושמירה על אורח חיים בריא הוא חלק עיקרי מחיי, כפי שבספורט צריך לדעת להקשיב לגוף , בביתנו חשוב להקשיב לנפש ולדעת בדיוק מה אנחנו רוצים לראות,לשקף ולהרגיש.
אני מאמין שעיצוב פנים זו המורשת שלנו והשקיפות לסיפור החיים שלנו, עם אמונה זו אני מתחיל כל פרויקט ומסיים בתחושת סיפוק אדירה כשהלקוח מתרגש מהתוצאה.

"אני רוצה לספר לכם מנסיוני שיש המון פרויקטים שהצליחו ובגדול. הפרויקטים שמתוכננים ומנוהלים בצורה נכונה מבלי לשכוח את הפרטים הקטנים ובכפוף לתקציב שהוגדר הם אבני היסוד שבזכותם ניתן להפוך את החלום למציאות שבה תהליך השיפוץ הוא חוויה נעימה, מרגשת וחסרת התפשרויות

אז למה אתם מחכים?

תשאירו פרטים ותקבלו את המדריך ללא עלות!
דילוג לתוכן