שחר קיקו
מעצב פנים והנדסאי בניין, סטודיו לתכנון ועיצוב פנים.

וואטסאפ

הסטודיו

שחר קיקו המייסד והבעלים של הסטודיו הנדסאי בניין ומעצב פנים בוגר הטכניון עם ניסיון רב בתחום הבנייה והביצוע כמנהל פרויקטים בפרויקטים עתירי תקציב לאלמנטים מורכבים בתעשייה, כך שכיום הסטודיו מספק שירותי תכנון ועיצוב פנים מקיפים השמים דגש לרמת הפרטים הכי קטנים.

אנו מאמינים במשפט
 
" עיצוב יוצר תרבות,תרבות יוצרת ערכים,ערכים קובעים את העתיד "
 
מהאמונה הזו אנו ניגשים לכל פרויקט מהרצון לתת לחומר, למינימליזם והפונקציונליות את המקום הראוי לו תוך תכנון מעמיק ומדויק המשקף את העיצוב לתרבות והערכים שלכם.
זאת זכות גדולה עבורנו לתכנן ולעצב חללים לאנשים הרוצים להיות מחוברים לעצמם ולחלומות שלהם.

השירותים שלנו

ייעוצים לצורך הבנה בתמחור נכון לשיפוץ שלכם למניעת חריגות משמעותיות, ייעוצים לפני רכישת הדירה לבדיקת התאמה אידיאלית.
יייתקמו בפגישה בת 1.5 ש' לצורך שקיפות מלאה לעלויות שיפוץ עדכניים ויציאה לדרך בראש שקט.
ייעוצים לעיצוב הפנים של הבית או לחלל המטבח/ חדר רחצה לצורך מיקסום התאמת הדירה אליכם תוך סיור מוחות אינטנסיבי בפגישה בת 3 שעות כך שתצאו עם שלל פתרונות והכוונה מלאה בעלות מינימלית לבית שתמיד חלמתם עליו.
השקעה קטנה רווח גדול

תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים, בתי יוקרה וחללים מסחרים.
אנו מאמינים שלעיצוב פנים יש ערך מעבר למראה, שבזכות המחשבה היצירתית וחופש הדמיון נוכל לשפר את אורח חייכם ולפתור חידות מרחביות לחללים בהתאם לדרישות והצרכים שלכם.
בשירות זה מציג הסטודיו 3 אלטרנטיבות לפי בחירתכם לצורך התאמה תקציבית ועיצובית עד לקבלת הבית שישקף את סיפור חייכם לחיבור מקסימלי למבצרכם/העסק הפרטי.

שירותי פיקוח בניה מקצועיים הכוללים ליווי של תהליך הבנייה/ שיפוץ מתחילתו ועד סופו.
מתוך הבנת חשיבות הנוכחות בשטח יש לקחת נציג מטעמכם שיפקח על כל הנושאים הנ”ל כדי למנוע את כל ההתחכמויות ,“קיצורי דרך”, עיגולי פינות, דילוג על שלבים וחיסכון בחומרים שבסופו של דבר ישפיעו באופן ישיר על איכות הביצוע, לוח זמנים והתקציב שלכם.
כמו כן כחלק מהשירות אנו מתנהלים מול הספקים ובעלי המקצוע לתיאום מקסימלי, מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות או חריגות המתעוררות בשטח ועד להשגת התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

לא כולם מצליחים לדמיין איך הנכס שלהם עתיד להיראות, חלקנו מתקשים לקבל החלטות תכנוניות, לגבש קונספט עיצובי, ולבחור רהיטים. לפעמים מגבלות התקציב ותנאי השטח גורמים לנו חוסר בטחון בתהליך, ואף בתוצר הסופי. באמצעות הדמיה פוטוריאלסטית נוכל להמחיש לכם תכנון אדריכלי, עיצוב פנים,פרטי נגרות, חומרי גמר ופרטים אדריכליים כך שתוכלו להיות רגועים ותתחברו לתוצאה הסופית עוד לפני היציאה לביצוע בפועל.

לא מעט אנשים מעדיפים להשקיע את הכסף שלהם בתחום שיכול לשרת אותם במשהו שהוא מעבר לתשואה, לכן הם משקיעים את הכסף שלהם בנדל”ן.
היכולת גם להשקיע את הכסף וגם להיות בעלים של נכס נדל”ן מניב כלשהו, זהו רווח כפול למשקיע.
הסטודיו שלנו מתמחה בהשבחות נכסים בזכות המחשבה היצירתית, התכנון ועיצוב הפנים של הנכס מאפשר ללקוח לקבל תוצאה מקסימלית במינימום הוצאה לצורך תשואה מניבה יותר ועליית ערך הדירה בצורה משמעותית.

הפרויקטים שלנו

ממליצים

אז למה אתם מחכים?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!
דילוג לתוכן